Used Cars, SUVs, Trucks for Sale in Southern Ontario
2026 Honda HR-V Sport 4dr All-Wheel Drive
| Price: | $37,424 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:11,943 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | Grey |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | HH26217A |
| City: | Hanover |
2025 Ford Escape ST-Line 4dr All-Wheel Drive
| ONLY 711KM | LIKE NEW |
| Price: | $35,725 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:714 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 1.5L 3cyl |
| Exterior Colour: | White |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 25119P |
| City: | Ingersoll |
2025 Ford Escape ST-Line
The 2025 Ford Escape ST-Line is a dynamic crossover designed to combine style, performance, and advanced technology. With a sleek silver exterior, this vehicle is both eye-catching and efficient, powered by a robust 1.5L EcoBoo
.....Read MoreLire la suite2025 GMC Sierra 1500 Denali 4x4 Crew Cab 5.75 ft. box
| Price: | $76,490 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:14,443 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 5.3L 8cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | SG34337A |
| City: | St. Marys |
2025 GMC Sierra 1500 Denali
Discover the power and luxury of the 2025 GMC Sierra 1500 Denali, where robust performance meets sophisticated design. This unparalleled pickup truck is perfect for those who demand the best in both functionality and comfort
.....Read MoreLire la suite| Price: | $89,999 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:20,812 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 6.6L 8cyl |
| Exterior Colour: | Other |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | N/A |
| Stock #: | 26127A |
| City: | Ingersoll |
2025 GMC Sierra 2500HD SLT
Introducing the 2025 GMC Sierra 2500HD SLT, a heavy-duty pickup truck that combines power, luxury, and advanced technology. This robust vehicle is engineered to tackle demanding tasks while providing a comfortable driving exp
.....Read MoreLire la suite2025 Honda CR-V Hybrid Touring 4dr All-Wheel Drive
| Price: | $47,747 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:17,342 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | White |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | HHQ4557 |
| City: | Hanover |
2025 Honda CR-V Hybrid - Touring Trim
The 2025 Honda CR-V Hybrid in the Touring trim offers an exceptional blend of advanced technology, comfort, and performance in a sleek and stylish package. This hybrid SUV is designed for those who seek both effici
.....Read MoreLire la suite| Price: | $7,599 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:N/A
| Body Style: | Other |
| Engine: | N/A |
| Exterior Colour: | Red |
| Transmission: | Other |
| Drivetrain: | N/A |
| Stock #: | HHDB172A |
| City: | Hanover |
2025 Honda CRF450RXS
The 2025 Honda CRF450RXS is engineered for superior performance and designed for the off-road enthusiast. This exceptional dirt bike combines cutting-edge technology with a striking appearance, ensuring it stands out on any terrain
.....Read MoreLire la suite| Price: | $36,500 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:12,457 km
| Body Style: | Sedan |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | White |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | SU3848 |
| City: | Stratford |
- Apple CarPlay/Android Auto smart device mirroring
- Traffic Jam Assist hands-on c
2025 Honda Pilot TrailSport 4dr All-Wheel Drive
| Price: | $57,319 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:64,000 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 3.5L 6cyl |
| Exterior Colour: | Other |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 2HA0636A |
| City: | Stratford |
2025 Honda Pilot: Trailsport Edition
The 2025 Honda Pilot Trailsport is the ultimate SUV engineered for adventure while providing unparalleled comfort and versatility. Here are the standout features that define this remarkable vehicle:
2025 Porsche 911 Turbo 50 Years 2dr All-Wheel Drive Coupe
| Price: | $499,050 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:86 km
| Body Style: | Coupe |
| Engine: | 3.8L 6cyl |
| Exterior Colour: | Blue |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | SS3665 |
| City: | Stratford |
Loading More Vehicles ...








