Used Honda Civic for Sale in Southern Ontario
| Price: | $24,203 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:69,321 km
| Body Style: | Sedan |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | White |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | 2HA0605A |
| City: | Stratford |
2022 Honda Civic Sedan EX
Discover the perfect blend of sophistication and performance with the 2022 Honda Civic Sedan EX. This model stands out with its modern design, advanced technology, and exceptional fuel efficiency. Below are some of the key fea
.....Read MoreLire la suite2022 Honda Civic Sport 4dr Sedan
| Price: | $24,229 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:76,827 km
| Body Style: | Sedan |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | Blue |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | 2HA0421A |
| City: | Stratford |
2022 Honda Civic Sedan - Overview
The 2022 Honda Civic Sedan is a sophisticated and stylish vehicle, designed to provide a comfortable driving experience while delivering impressive performance. The particular trim level is currently classified as UNKN
.....Read MoreLire la suite| Price: | $25,737 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:16,615 km
| Body Style: | Sedan |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | White |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | HH26246A |
| City: | Hanover |
2022 Honda Civic LX - Vehicle Overview
The 2022 Honda Civic LX is a stylish and versatile compact sedan that harmonizes performance, comfort, and advanced technology. With its efficient engine and modern design, it is the perfect blend of functionality
.....Read MoreLire la suiteLoading More Vehicles ...




