Used Toyota for Sale in Southern Ontario
2023 Toyota Tundra Limited 4dr 4x4 CrewMax 5.5 ft. box
| Price: | $51,995 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:93,980 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 3.5L 6cyl |
| Exterior Colour: | Grey |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | P2578 |
| City: | St. Marys |
2023 Toyota Tundra Limited
The 2023 Toyota Tundra Limited is a formidable full-size pickup truck that combines rugged performance with refined luxury. Here are some of its standout features:
- Powerful Engine: Equipped with a
2022 Toyota Corolla SE 4dr Sedan
| Price: | $22,950 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:53,227 km
| Body Style: | Sedan |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | Blue |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | SU3859A |
| City: | Stratford |
| Price: | $24,750 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:25,725 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | Grey |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | SU3881 |
| City: | Stratford |
2021 Toyota RAV4 XLE 4dr All-Wheel Drive
| Price: | $29,747 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:133,409 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Grey |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | HH26306A |
| City: | Hanover |
2021 Toyota RAV4 XLE
Key Features
- Engine: 2.5L 4-Cylinder DOHC with dual Variable Valve Timing for optimized performance and fuel efficiency.
- All-Wheel Drive: Available all-wheel drive system for e
| Price: | $13,985 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:155,523 km
| Body Style: | Hatchback |
| Engine: | 1.8L 4cyl |
| Exterior Colour: | Other |
| Transmission: | Other |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | 25141A |
| City: | Ingersoll |
2014 Toyota Matrix - Base Trim Overview
The 2014 Toyota Matrix in the Base trim offers a perfect blend of style, practicality, and performance. Designed for those who seek both versatility and reliability, this compact hatchback is equipped with a rang
.....Read MoreLire la suiteLoading More Vehicles ...






