Used Cars, SUVs, Trucks for Sale in Stratford
2024 Subaru Crosstrek Touring 4dr All-Wheel Drive
| Price: | $29,950 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:38,990 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | Grey |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | SU3914 |
| City: | Stratford |
2024 Subaru Forester Sport 4dr All-Wheel Drive
| Price: | $33,250 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:71,799 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | White |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | SU3620A |
| City: | Stratford |
2023 Jeep Wrangler Sport 4dr 4x4
| Price: | $39,950 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:43,860 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 3.6L 6cyl |
| Exterior Colour: | White |
| Transmission: | Manual |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | SU3721C |
| City: | Stratford |
| Price: | $30,000 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:107,443 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 1.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Silver |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | SU3865A |
| City: | Stratford |
2022 Toyota Corolla SE 4dr Sedan
| Price: | $22,950 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:53,227 km
| Body Style: | Sedan |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | Blue |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | SU3859A |
| City: | Stratford |
2021 Chevrolet Spark 1LT CVT 4dr Hatchback
| Price: | $17,250 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:41,540 km
| Body Style: | Hatchback |
| Engine: | 1.4L 4cyl |
| Exterior Colour: | White |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | SU3763A |
| City: | Stratford |
2018 Hyundai Santa Fe Sport 2.4 SE 4dr All-Wheel Drive
| Price: | $18,000 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:91,190 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.4L 4cyl |
| Exterior Colour: | White |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | SU3893A |
| City: | Stratford |
| Price: | $20,850 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:80,540 km
| Body Style: | Hatchback |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | White |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | SU3855A |
| City: | Stratford |
2025 Subaru Impreza Touring 4dr Hatchback
| Price: | $CALL |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:4,291 km
| Body Style: | Hatchback |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | White |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | SU3925 |
| City: | Stratford |
Loading More Vehicles ...










